Číslo položky: 5625
Fauvistický les
popis: Olej na plátně, rozměr 57,5 x 62,5 cm, nesignováno, datováno vlevo dole Leden 1936
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
500 Kč
500 Kč
10.11.2017 19:40
500,00 Kč | 1.10.2017 21:14:10 |