Číslo položky: 11034
Saně a vepř
popis: Tuš + akvarel, rozměry ve výřezu pasparty : 10 x 15 cm, rám mírně poškozen, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |