Číslo položky: 5618
Skalnatá krajina
popis: Olej na plátně, rozměr 45 x 64 cm, signováno vpravo dole nečitelně, malba poškozena
Vyvolávací cena:
200 Kč
200 Kč
200 Kč
200 Kč
10.11.2017 19:05
200,00 Kč | 2.11.2017 00:06:14 |