Číslo položky: 10930
Pocestný
popis: Litografie, signováno tužkou, rozměry ve výřezu pasparty : 18,5 x 32 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
500 Kč
500 Kč
17.09.2020 19:34
500,00 Kč | 9.9.2020 22:00:12 |