Číslo položky: 5615
Kostel Svatého Mikuláše
popis: Olej na lepence, rozměr 51 x 37cm, signováno vpravo dole nečitelně
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
10.11.2017 18:50
1 200,00 Kč | 31.10.2017 22:14:54 |