Zpět na aukce Toman František Sylva
Moje sledované obrazy Horské stavení
popis: Olej na lepence, rozměr 37x50 cm, mírně poškozeno
o autorovi: Narozen 1886 v Prostějově, malíř na Žižkově. Absolvoval tkalcovskou školu. Věnoval se plenérové i žánrové malbě. Maloval i pragensie.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

14.09.2020 21:56

1 000,00 Kč 14.9.2020 21:51:35