Číslo položky: 10754
Roma - Titův oblouk
popis: Olej na lepence, rozměr 27 x 24 cm, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč