Číslo položky: 5605
Kompozice s kapkou
popis: Barevná litografie, rozměr ve výřezu 13,5 x 9,5 cm + pasparta a rám, zaskleno, signováno dole uprostřed D. Benešová
Vyvolávací cena:
200 Kč
200 Kč
200 Kč
200 Kč
10.11.2017 18:00
200,00 Kč | 10.11.2017 17:41:21 |