Číslo položky: 10678
Muž v turbanu s cigaretou
popis: Olej na lepence, rozměr 30 x 25 cm, zaskleno, signováno pseudonymem H. Lískovec
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
22.09.2020 21:32
2 500,00 Kč | 22.9.2020 20:47:04 |