Číslo položky: 10764
Abstraktní kompozice
popis: Olej na plátně, rozměr 56 x 57,5 cm, podloženo novou lepenkou, nově rámováno
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 000 Kč
24 000 Kč
24 000 Kč
24 000,00 Kč |