Číslo položky: 10476
Asijská žena
popis: Olej na plátně, rozměr 50,5 x 40,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
2 100 Kč
2 100 Kč
2 000,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |