Číslo položky: 10588
Poodhalená dívka z Orientu
popis: Olej na plátně, rozměry : 96 x 71 cm Celkové : 126 x 100 cm. Datováno 1927. Původní rám
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
18 000 Kč
38 000 Kč
38 000 Kč
30 000,00 Kč |
29 000,00 Kč |