Číslo položky: 10475
Zima v krajině
popis: Olej na sololitu, rozměr 41 x 60 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
24.06.2020 20:26
2 000,00 Kč | 9.4.2020 13:00:07 |