Číslo položky: 5588
PF. 2003
popis: Akvarel na papíře, rozměr listu 25 x 17 cm, volný list, signováno vpravo dole Mühlbauer
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
09.11.2017 21:50