Číslo položky: 10462
Dvě postavy
popis: Papírový reliéf, velikost listu 40 x 25 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T., nerámováno. Autorský tisk
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
8 600 Kč
8 600 Kč
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |