Číslo položky: 10461
Ležící postava
popis: Papírový reliéf, velikost listu 40 x 25 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole A.T. nerámováno. Autorský tisk
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
13 000 Kč
13 000 Kč
12 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 100,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
2 200,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 700,00 Kč |