Číslo položky: 5581
Kytice
popis: Olej na lepence, rozměr 65,5 x 55 cm, signováno vpravo dole F. Kafuňková - Kavánková 1952
Vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč
900 Kč
900 Kč
09.11.2017 21:17
900,00 Kč | 9.11.2017 21:13:16 |