Číslo položky: 10422
Krysař
popis: Olej na plátně, rozměr 80 x 80 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |