Číslo položky: 10515
Na koupališti
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměry : 45 x 31 cm . Nesignováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
5 300 Kč
5 300 Kč
5 300,00 Kč |
5 200,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |