Číslo položky: 10274
Motiv stylizovaného květu
popis: Akvarel, rozměry listu : 23 x 16 cm, označeno razítkem, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
3 600 Kč
3 600 Kč
3 500,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |