Číslo položky: 10293
Mořský příboj - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměry : 125.5 x 105,5 cm, nerámováno. Pravost posoudil srbský kunsthistorik Nikola Kusovac a Mirjana Maricevic - kurátorka Maricevic Fine Art a Tretyakovské galerie.
Vyvolávací cena:
100 000 Kč
100 000 Kč
190 000 Kč
190 000 Kč
190 000,00 Kč |
180 000,00 Kč |
140 000,00 Kč |
130 000,00 Kč |