Číslo položky: 10289
Žena s hnědým plédem
popis: Akvarel na papíru, ovál ve stříbrném rámečku, rozměry : 9 x 7 cm, mírně poškozeno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
06.04.2020 18:44
1 500,00 Kč | 19.2.2020 16:49:55 |