Číslo položky: 10284
Portrét šlechtice v modrém kabátě
popis: Akvarel na slonové kosti, ovál, rozměry: 6 x 4,5 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 600 Kč
1 600 Kč