Číslo položky: 10366
Kopie dle Renoira
popis: Olej na plátně, rozměr 55,5 x 47,5 cm. Kopie ze čtyřicátých let minulého století.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
6 100 Kč
6 100 Kč
6 100,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 300,00 Kč |
3 200,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |