Číslo položky: 10365
Sekáč
popis: Olej na plátně, rozměr 46,5 x 61 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200,00 Kč |