Číslo položky: 10251
Před Bouří
popis: Olej,plátno, rozměry 79 x 63 cm. Přiložen znalecký posudek PhDr.Michaela Zachaře. Publikováno v periodickém dvouměsíčníku Galerie - Kladno ročník 24
Vyvolávací cena:
200 000 Kč
200 000 Kč
200 000 Kč
200 000 Kč
06.04.2020 18:02