Číslo položky: 10355
Vrány na saních
popis: Kombinovaná technika na papíře, rozměr listu 33 x 45 cm, volný list, nesignováno, poškozeno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
08.04.2020 20:02
1 000,00 Kč | 9.2.2020 21:29:10 |