Číslo položky: 10128
Hostina
popis: Tuš + akvarel, rozměr 29 x 37 cm, nesignováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
08.04.2020 20:00
1 000,00 Kč | 9.2.2020 21:29:03 |