Číslo položky: 10074
Kosatce
popis: Olej na plátně, rozměr 76 x 66 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 800,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 100,00 Kč |
2 100,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |