Číslo položky: 5534
Žluté týpí
popis: Barevná litografie, rozměr ve výřezu 28 x 20 + pasparta a rám, zaskleno, signováno dole uprostřed Tomáš Bím 99
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
900 Kč
900 Kč