Číslo položky: 5531
Koně s povozem
popis: Olej na plátně nalepeno na lepence, rozměr 17,5 x 20 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč
300 Kč
300 Kč
08.11.2017 21:15