Nesignováno .
Číslo položky: 5531
Moje sledované obrazy Koně s povozem
popis: Olej na plátně nalepeno na lepence, rozměr 17,5 x 20 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč

08.11.2017 21:15