Číslo položky: 9926
Trenčínský hrad
popis: Olej na plátně, rozměry: 82 x 96 cm, autorský rám poškozený. Obraz odborně vyčištěn. Nejoblíbenější autorův motiv Trenčínský hrad v reprezentativním formátu i provedení.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
14 000 Kč
14 000 Kč
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |
10 500,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |