Číslo položky: 5522
Žena s košíkem a hráběmi
popis: Olej na lepence, rozměr 33 x 43,5 cm, signováno vlevo dole Jos. Netal
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
700 Kč
700 Kč