Číslo položky: 5521
Můstek přes potok
popis: Kresba tužkou, rozměr ve výřezu 28,5 x 21,5 cm, zaskleno, mírně poškozeno, signováno nečitelně vpravo dole
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
08.11.2017 20:30
1 200,00 Kč | 2.11.2017 00:33:09 |