Zpět na aukce Plesnivý Vincent
Moje sledované obrazy Krojovaný pár z Boršic
popis: Akvarel, rozměry malby : 37 x 55 cm, rozměry včetně rámu: 64 x 80 cm. Akvarel většího formátu, původní rámování, zaskleno.
o autorovi: Narodil se 17.7.1879 v Praze a zemřel 23.2.1944 v Praze. Malíř, grafik v Boršicích u Blatnice
Studoval na pražské Akademii výtvarného umění, pak na mnichovské Akademii výtvarného umění u prof. Knirra, rok pobyl v Paříži. Pracoval na moravském Slovácku, kde vytvořil sytě barevné oleje a akvarely místního prostředí.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč