Číslo položky: 5520
Vesnické domky
popis: Olej na plátně, rozměr 40 x 60 cm, signováno vlevo dole Dvořáčková
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
08.11.2017 20:25