Dvořáčková Hana
Číslo položky: 5520
Moje sledované obrazy Vesnické domky
popis: Olej na plátně, rozměr 40 x 60 cm, signováno vlevo dole Dvořáčková
o autorovi: Narozena 8. 12. 1955 v Praze, otec akademický malíř Bohumil Čížek, absolventka Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, člen Unie výtvarných umělců, věnuje se soustavně kresbě a malbě.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

08.11.2017 20:25