Číslo položky: 5517
Krkonoše
popis: Olej na lepence, rozměr 47 x 68 cm, rám poškozen, signováno vlevo dole s datací 1925
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
08.11.2017 20:05