Číslo položky: 5516
Z Polabí
popis: Olej na lepence, rozměr 47 x 68 cm, nerámováno, signováno vlevo dole s datací 1926
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
08.11.2017 20:00