Najman Rudolf František
Číslo položky: 5516
popis: Olej na lepence, rozměr 47 x 68 cm, nerámováno, signováno vlevo dole s datací 1926
o autorovi: Narozen 1892 v Praze. Malíř, krajinář, žák Frant.Klimeše , Em.Hampeysa a Hanuše Schwaigra. Maloval obrazy z Krkonošska, Českomoravské vysočiny i zákoutí Prahy.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

08.11.2017 20:00