Číslo položky: 5514
Šípek
popis: Olej na lepence, rozměr 50,5 x 71 cm, signováno vpravo dole Natálie Hlubučková - Soukupová
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
08.11.2017 19:50