Hlubučková - Soukupová Natálie
Číslo položky: 5514
popis: Olej na lepence, rozměr 50,5 x 71 cm, signováno vpravo dole Natálie Hlubučková - Soukupová
o autorovi: Narodila se 4.10. v Praze. Dva roky studovala na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, r. od r. 1950 studovala na Akademii výtvarnýc umění v Praze u prof. V. Rady a O. Nejedlého. Na Akademii se poznala s Vladimírem Hlubočkem a provdala se za něj. První samostatné výstavy měla v Praze r. 1962 a 1963. Svou tvorbu zasvětila několika okruhům (např. pražské motivy, česká krajina, krajina českého ráje,..).
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

08.11.2017 19:50