Číslo položky: 9749
Krajina se zámečkem
popis: Olej na plátně fixované na lepence, rozměry: 27,5 x 45 cm, nesignováno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
19 000 Kč
19 000 Kč
16 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |