Číslo položky: 9739
Vrby u rybníka
popis: Olej na plátně fixované na lepence, rozměry: 20 x 31 cm. Odborně vyčištěno. Rám po okrajích poškozen
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
14 000 Kč
14 000 Kč