Číslo položky: 5511
Kostel u jezera
popis: Akvarel, rozměr 12,5 x 8 cm, zaskleno, signováno vpravo dole J. Miskolc 24. Vlevo dole datováno Nov 1902
Vyvolávací cena:
200 Kč
200 Kč
200 Kč
200 Kč
08.11.2017 19:35