Číslo položky: 9692
2 kusy : akvarel a litografie
popis: Akvarel, rozměr 30 x 46 cm. Litografie rozměry tiskové plochy: 25 x 42
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
700 Kč
700 Kč