Zpět na aukce Hejna Václav
Moje sledované obrazy 2 kusy : akvarel a litografie
popis: Akvarel, rozměr 30 x 46 cm. Litografie rozměry tiskové plochy: 25 x 42
o autorovi: Narodil se 24. 9. 1914 v Praze a zemřel v roce 1985.

Malíř kraji, figurálních obrazů, podobizen a zátiší.

Studoval na Vysoké škole architektury na české technice v Praze. Účastnil se mnoha výstav Topičově salonu v Praze.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
600 Kč
700 Kč