Číslo položky: 9774
Tatranská Lomnica
popis: Olej na plátně, rozměr 54 x 66 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
4 900 Kč
4 900 Kč
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |