Číslo položky: 9777
Dáma v klobouku
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 60 cm. Nově rámováno. Bravurní realistická malba z konce 19. století.
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
33 000 Kč
33 000 Kč