Číslo položky: 5500
Před bouří u řeky
popis: Olej na lepence, rozměr 29 x 36,5 cm, signováno nečitelně vlevo dole. Pravděpodobně se jedná o severského autora
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
900,00 Kč |
700,00 Kč |