Číslo položky: 5495
Hvozdíky
popis: Olej na lepence, rozměr 54 x 44 cm, signováno vpravo dole Ant. Bloman 1940
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
08.11.2017 18:15
1 000,00 Kč | 8.11.2017 18:01:05 |