Číslo položky: 5494
Jadran
popis: Olej na lepence, rozměr 35 x 50 cm, rámováno, signováno vlevo dole V. Nedbal 1927
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
08.11.2017 18:10
800,00 Kč | 8.11.2017 18:03:29 |