Číslo položky: 9638
Zátiší s ovocem
popis: Olej na lepence, rozměr 43,5 x 49,5 cm, výrazná krakeláž
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
3 100 Kč
3 100 Kč
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |